SADECE MUTLU OL

0

Başkalarının sizi gayet normal bir insan gibi görmeleri sizin deli olmadığınız anlamına gelmez. Her insan biraz delidir ve bunu hissedebilmeniz tamamen sizin elinizde olan bir durumdur.  Eğer bu durumu hissedip açığa çıkartabilirseniz sizin için yeni bir hayat başlıyor demektir.  Hayatınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz olayları kafanızdan atabilmenin en iyi yolu içinizdeki deliye ulaşmaktır.İçinizdeki bu deli, geleceğinize dair doğru adımlar atabilmenizde sizlere yardımcı olabilecek yegane kişidir.  

Bir insan üzülmemeli, mutsuz olmamalı, başarısız olacağını düşünmemeli bunları düşünüyorsan eğer deli değilsin. Deli olmak sizi hayatınız boyunca yüzünüzün gülmesini sağlayacak, adımlarınıza başarı, kalbinize sevgi katacaktır. Bunu nasıl yapacağınızı anlatıyorum,  öncelikle içinizdeki deliye isim verin ve onunla konuşmaya başlayın.

Tabii ki önce içinizden konuşun, yaptığınız işlere müdahale etmesine izin verin, salın kendinizi. Konuşmalarınız sırasında tek dikkat etmeniz gereken nokta, o sizi değil, siz ona hükmetmelisiniz. Böylece istediğiniz vakit onun isteklerini ve söylediklerini filtreleyerek kötü olasılıklardan kaçınarak kafanızı dinleyebilirsiniz. Bunları başarabildikten sonra etrafınıza yeniden bakın, aradaki farkın neler olduğunu sadece sizler görebileceksiniz. Başka birisine ihtiyacınız yok, dışarıdaki yalan kişiliklerle değil, içinizdeki gerçekle hayatınıza mutluluk aşılayabilirsiniz..

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More