TAYLAND – PHİ PHİ ADASI

0

Tayland’ın Krabi şehrine bağlı olan Phi Phi Adaları tamamen eğlence bağımlıları insanlar içindir. Beach Clubleri olsun diğer konsept barları olsun her türlü eğlenceyi bu adada tadabileceksiniz. Beach Clublerde  aklınıza gelebilecek her türlü aktive ve gösteriler yapılarak misafirlerini şaşkına uğratır. 

Ateş şovlarıyla oturduğunuz yerden sigaranız yakılırken ateşe yakalanma korkusuna kapılmamak içten bile değil.  Limbo oyununda engelin altından geçince ücretsiz shot içkileriyle kafanız daha da güzel olacak. Şubat sonu, Mart aylarının başlarında sıcaklık ortalama 35 derecenin üzerinde ve yakıcı sıcakları göstermektedir. 

 

Bira severlerin Chang adlı biranın müptelası olacağını söylemeliyim adanın en serinletici Tayland içkisidir.  Ada’nın inanılmaz rahatlatıcı, dinlendirici ve tertemiz doğası ile bulunduğunuz her dakika huzura eriyorsunuz.  Ada’nın diğer eğlencelerinden birisi kanoyla 20 dakikalık mesafede bulunan Monkey Beach, yani Maymun Plajıdır.

 

Sahilde insanlarla buluşmaya oldukça alışmış olan bu maymunlara yiyecek içecek verirken sıkıntı yok. Ancak elinizde görür vermezseniz, ya da veriyor gibi yapıp vermezseniz sizi kovalaması normaldir.  Zaman zaman sahile inip güneşlenen insanları bölgelerinden kaçırıp çantalarını bile karıştırdıklarına şahit olduk. Tekne turu tatilinizi zirvede bırakarak eşsiz güzellikteki diğer koy ve adaları  ziyaret edebilirsiniz.. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More