Hakkımızda

Merhaba, ben Sercan, bu siteyi sadece birtakım takıntılarımdan kaynaklı olarak açtım, umarım beğenirsiniz. Bu sitede okuyacağınız her içerik on üç cümle, cümlelerse on üçer kelimeden oluşacaktır. Ancak bu konuda üstünü çizerek bilgi vermek istiyorum bu cümlelere sayılar dahil değildir.

Örneğin kaç doğumlu olduğumu belirtirken kullanacağım “1994” sayısı sayılacak on üç kelimeye dahil değildir. Sonra “vay efendim burada neden on dört tane” böyle şeylere hiç gerek yok. Ben aslen İzmir doğumluyum ve 8 yaşından beri Antalya’da yaşıyorum, 3 yıldır Ukrayna’da yaşamaya çalışıyorum.

Aslında ben öyle kendisinden çok iyi bahsedebilen birisi de değilim buraları doldurmaya çalışıyorum. Bazen tüm günümü bilgisayar başında ekrana bakıp hiçbir şey yapmayarak geçirebilmek yeteneklerim arasındadır. Bunun dışında başka bir yeteneğe sahip olmamakla birlikte kafasında eksik tahtalarla yaşayan birisiyimdir.

Bu arada ben gezmeyi çok severim ama bir o kadarda üşengeç bir insanım. Üşengeç olmama rağmen derli toplu, düzenli ve titizim yani tam bir başak erkeğiyim. Hakkımda yazısının sonuna doğru gelirken şu ana kadar okuduğunuz her cümle on üç kelimeden oluşturuldu. Son cümlemizde yani on üçüncü cümlede sizlere sevgilerimi sunarak iyi vakit geçirmenizi diliyorum..

onuckelime.com 
Yönetimi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More